"Słoneczny Stok" – łączymy najwyższy standard i doświadczenie z ciepłem i miłą, rodzinną atmosferą. Od konkurencji odróżniają nas nie tylko atrakcyjne ceny, ale również indywidualne podejście do potrzeb i wymagań każdego pacjenta. Każdy pokój jest w pełni wyposażony, a z jego okien rozpościerają się przepiękne widoki cieszące oko i serce mieszkańca.

#wisła #domOpieki

 • Piękne widoki
 • Wygodne i eleganckie pokoje
 • Przyjazne miejsce
loading...
dom opieki wisła
Wisła to malownicza miejscowość położona w górach Beskidu Śląskiego, u źródeł królowej polskich rzek. Na miłośników białego szaleństwa czeka tutaj blisko 30 wyciągów narciarskich, trasy są bardzo zróżnicowane i dobrze przygotowane, w większości są oświetlane. Dla wymagających narciarzy mamy stoki Stożka, Soszowa oraz Cieńkowa ze sztucznym naśnieżaniem. Są też trasy dla początkujących. Na miłośników białego szaleństwa czeka tutaj ponad 25 km tras narciarskich o różnych stopniach trudności. Tutaj na pewno każdy znajdzie coś odpowiedniego dla siebie!W ramach oferty zapewniamy:
- Nocleg w pokoju o wybranym standardzie w terminie 05.01 – 03.03.2019; minimum 2 noce
- Wyżywienie HB: śniadanie, obiadokolacja
- Internet WIFI

Dom "Słoneczny Stok" oferuje:

-pobyty krótkoterminowe    -    150 zł/dobę
-pobyty długoterminowe    -    150 zł/dobę (do negocjacji)

Rodzinie i bliskim naszych pensjonariuszy przyjeżdżającym z dalszych części kraju lub chętnych pobyć dłużej w naszym domu, oferujemy miejsca noclegowe w atrakcyjnych cenach 20 zł/łóżko.

W czasie pobytu w "Słonecznym Stoku" zapewniamy:

 • pełne wyżywienie, z uwzględnieniem diet specjalnych,
 • masaż,
 • gimnastykę,
 • ćwiczenia rehabilitacyjne,
 • muzykoterapię,
 • terapię zajęciową,
 • atrakcje turystyczne dopasowane do stanu zdrowia podopiecznego,
 • miłą rodzinną atmosferę,
 • udział w zajęciach organizowanych przez fundację „Życie dla Zdrowia”.


Pensjonariuszom zapewniamy pełne wyżywienie (5 posiłków) przygotowywane w naszej kuchni i serwowane w przytulnej jadalni.

 Dom „Słoneczny Stok” jest przystosowany dla osób niepełnosprawnych. Zlikwidowaliśmy bariery architektoniczne, także w łazienkach. Pokoje wyposażone są w łóżka rehabilitacyjne oraz system przywoławczy. Budynek posiada windę, a na głównych schodach zamontowaliśmy podnośnik. Ułatwia to poruszanie się osobom z problemami motorycznymi.
Posiadamy salę rehabilitacyjną i świetlicę, w której odbywają się cykliczne spotkania integracyjne.

Wszystkie te udogodnienia przygotowaliśmy z myślą o komforcie naszych gości. Pragniemy aby nikt nie czuł się u nas w jakikolwiek sposób ograniczony i w pełni mógł skorzystać z uroków Wisły.

dom opieki wisła

Rezydencja w Wiśle

Wspaniały widok i klimat w górach.

dom opieki konstancin

Rezydencja w Konstancinie

Odnowiona rezydencja w pobliżu parków i lasów.

dom opieki ciechocinek

Rezydencja w Ciechocinku

Tężnie w Ciechocinku i ich uzdrowiskowa moc.

Nasze Rezydencje

Serdecznie zapraszamy do naszych rezydencji położonych w przepięknych rejonach Polski. Słoneczny Park w Ciechocinku oraz Ecodos w Konstancinie, to miejsca stworzone z myślą o osobach starszych, schorowanych oraz przewlekle chorych. Zajmujemy się również pacjentami przed i po zabiegach operacyjnych oraz wymagającymi rekonwalescencji. Naszym celem jest zapewnienie gościom poczucia bezpieczeństwa, dzięki całodobowej opiece medycznej. Dodatkowym walorem jest lokalizacja naszych obiektów, która sprzyja wypoczynkowi w ciszy i otoczeniu pięknych widoków. Polecamy również nasze apartamenty w Wiśle.